Jdi na obsah Jdi na menu

Letní volejbalové kurzy

16. 5. 2018

Ahoj,

na základě vašeho zájmu jsme se rozhodli otevřít kurzy volejbalu, které budou probíhat i v době letních prázdnin. Kurz, který bude probíhat každé úterý, je určen pro mírně pokročilé rekreační hráče, ve středu pro pokročilejší rekreační hráče

Cena kurzu je 900 Kč  a je za 6 tréninků, které si můžeš vybrat v období od 2.červencového týdne do posledního srpnového týdne (tzn. že platíš pouze za trénink, kterého se zúčastníš, přítomný trenér ti vyznačí účast do tvého voucheru). Platba za jednotlivé tréninky není možná (vyjma toho, když si vybereš všech 6 tréninků a chceš se zúčastnit ještě dvou do konce prázdnin, cena jednoho tréninku je 150 Kč). Tréninky budou vždy od 18.00 do 20.00, povedou je vám známí trenéři (Zdeněk, Jarda, Lukáš, Dana, Jana), na závěr každého tréninku bude vždy zařazena hra (cca 45 minut).

Kurzy budou probíhat na venkovních volejbalových kurtech ABC Braník, Za Mlýnem 10, Praha 4 -  Braník (spojení je v přiloženém letáku). V areálu jsou šatny a sprchy, po tréninku „počítej“ s  příjemným posezení v místním bufetku.

Vzhledem k velkému zájmu o tyto kurzy nám prosím potvrď, zda se budeš chtít letního kurzu zúčastnit (uveď, zda bys chodil v úterý nebo ve středu).  Volná místa bychom nabídli dalším zájemcům. Platbu je nutné provést nejpozději do zahájení kurzů.

Pokud máš dotazy, můžeš nás kontaktovat na emailu: volejbal.vrsovice@gmail.com nebo tel.: 721361301.

Na krásné volejbalové léto a všechny volejbalové nadšence se těší trenéři TJ  Praha Vršovice

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář